| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241777 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1007S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.90mm |
| Open Druk | 200 @ 11.5 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 28.10mm |
| Hoogte verpakking | 68,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 1064.00g |
| Verpakking Breedte | 172,00mm |
| Retainer | RET-M65/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 76 @ 39.6 |
| Veerconstante | 10.5 |