| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242772 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Kit veer | SPR-H1002D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.00mm |
| Open Druk | 184 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.05mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-GEN/2 |
| Druk op zitting | 76 @ 34.30 |
| Veerconstante | 10.0 |