| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243809 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 16.50mm |
| Kit veer | SPR-MC56BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 11.30mm |
| Open Druk | 172 @ 10 |
| Buitendiameter Buiten | 23.50mm |
| Stoelzoeker | SS-C202 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 75 @33.50 |
| Veerconstante | 10.5 |
| Klepslot | KPR-5.5-7A-ST |
| Ventielslot Qty | 32 |