| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241775 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1007D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.10mm |
| Open Druk | 238 @ 12 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.10mm |
| Retainer | RET-K20A3/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-HKA3 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 82 @ 39.60 |
| Veerconstante | 13 |