| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241749 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.30mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.30mm |
| Kit veer | SPR-H1003S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.30mm |
| Open Druk | 192 @ 12 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 23.70mm |
| Retainer | RET-H1003/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1003E |
| Stoelzoeker Qty | 8 |
| Druk op zitting | 73 @ 40.60 |
| Veerconstante | 9.9 |