| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241809 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1015 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.80mm |
| Open Druk | 211 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS66/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | (8) SEAT-TS15/LS-IN, (8) SEAT-TS15/LS-EX |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 77 @ 34.5 |
| Veerconstante | 12.1 |