| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243509 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.20mm |
| Kit veer | SPR-TS1015-BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.00mm |
| Open Druk | 150 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.00mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T1F-BE |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-DUR0 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 70 @35.50 |
| Veerconstante | 7.25 |