| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242794 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.5mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.3mm |
| Kit veer | SPR-2521/2 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.5mm |
| Open Druk | 186lbs@10 |
| Buitendiameter Binnen | 19.3mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.4mm |
| Retainer | RET-BM2521/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-BMS54 |
| Druk op zitting | 82lbs@41 |
| Veerconstante | 10.0 |