| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241784 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1015-SI |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.90mm |
| Open Druk | 157 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 1114.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |
| Retainer | RET-TS60/MA2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/MA18I |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 63 @ 33.6 |
| Veerconstante | 9.4 |