| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.60mm |
| Kit veer | SPR-FE20BE-2 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.00mm |
| Open Druk | 160 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.40mm |
| Retainer | RET-BMN54-TI (5) / RET-BMN54-TE (6) |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 88 @ 36.5 |
| Veerconstante | 7.25 |