| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244893 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.60mm |
| Kit veer | SPR-FE20BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.20mm |
| Open Druk | 155 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.40mm |
| Retainer | RET-BMB48/TE + RET-BMB48/TI |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-BM48/T1 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 75 @ 37 |
| Veerconstante | 8.0 |