| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244895 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.60mm |
| Kit veer | SPR-MCB48-2 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.2mm |
| Open Druk | 157 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.0mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.40mm |
| Retainer | RET-BMB48/TE, RET-BMB48/TI |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 84 @ 37 |
| Veerconstante | 7.25 |