| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Position | Intake |
| Inside Diameter | 5.50mm |
| GTIN | 01037721244497 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 72,00mm |
| Package Weight | 8.00g |
| Package Width | 48,00mm |