| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.00mm |
| Type materiaal | Viton |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721244532 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 68,00mm |
| Gewicht verpakking | 16.00g |
| Verpakking Breedte | 51,00mm |