| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Position | Intake |
| Inside Diameter | 6.00mm |
| Material Type | Polyacrylic |
| GTIN | 01037721244363 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 20,00mm |
| Package Length | 57,00mm |
| Package Weight | 10.00g |
| Package Width | 50,00mm |