| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Positie | Exhaust |
| Type materiaal | Viton |
| Binnendiameter | 7.00mm |
| GTIN | 01037721245360 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 75,00mm |
| Gewicht verpakking | 12.00g |
| Verpakking Breedte | 48,00mm |