| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Position | Exhaust |
| Material Type | Viton |
| Inside Diameter | 7.00mm |
| GTIN | 01037721245360 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 16,00mm |
| Package Length | 75,00mm |
| Package Weight | 12.00g |
| Package Width | 48,00mm |