| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 32.00mm |
| Diameter steel | 5.465mm |
| Lengte | 117.10mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721246092 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 59,00mm |
| Lengte verpakking | 164,00mm |
| Gewicht verpakking | 384.00g |
| Verpakking Breedte | 172,00mm |