| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245078 |
| Lengte | 112.90mm |
| Type materiaal | Inconel / Sodium Filled |
| Buitendiameter | 28.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 165,00mm |
| Gewicht verpakking | 568.00g |
| Verpakking Breedte | 175,00mm |