| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244455 |
| Lengte | 118.85mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 175,00mm |
| Gewicht verpakking | 686.00g |
| Verpakking Breedte | 166,00mm |