| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244345 |
| Lengte | 102.40mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.15 mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.94 (DET)mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 142,00mm |
| Gewicht verpakking | 468.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |