| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244695 |
| Lengte | 118.37mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 25.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.92mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 150,00mm |
| Gewicht verpakking | 410.00g |
| Verpakking Breedte | 139,00mm |