| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245481 |
| Lengte | 123.70mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 32.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.95mm |
| Behandeling | Black Nitride |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |