| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 105.65mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.95mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| GTIN | 01037721244692 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 172,00mm |
| Gewicht verpakking | 634.00g |
| Verpakking Breedte | 163,00mm |