| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244449 |
| Lengte | 105.09mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 26.90mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 5.96mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 245,00mm |
| Gewicht verpakking | 684.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |