| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244562 |
| Lengte | 102.50mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 36.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.95mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 146,00mm |
| Gewicht verpakking | 470.00g |
| Verpakking Breedte | 138,00mm |