| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244319 |
| Lengte | 105.65mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 31.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.96mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 165,00mm |
| Gewicht verpakking | 692.00g |
| Verpakking Breedte | 174,00mm |