| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244549 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 45.40mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 12.10mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 107,00mm |
| Gewicht verpakking | 230.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |