| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244608 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 40.50mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 11.03mm |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 108,00mm |
| Gewicht verpakking | 258.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |