| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.60mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721244324 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 50.50mm |
| Buitendiameter | 12.08mm |
| Hoogte verpakking | 19,00mm |
| Lengte verpakking | 113,00mm |
| Gewicht verpakking | 264.00g |
| Verpakking Breedte | 103,00mm |
| Diameter steel | 6.60 mm |