| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244551 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 45.25mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 11.057mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 103,00mm |
| Gewicht verpakking | 226.00g |
| Verpakking Breedte | 100,00mm |
| Diameter steel | 6.00mm |