| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244547 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 40.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 12.06mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 103,00mm |
| Gewicht verpakking | 166.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |
| Diameter steel | 7.00mm |