| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Diameter steel | 6.00 mm |
| GTIN | 01037721244678 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 48.00mm |
| Buitendiameter | 12.04mm |
| Hoogte verpakking | 18,00mm |
| Lengte verpakking | 117,00mm |
| Gewicht verpakking | 370.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |