| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244643 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 36.15mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 11.045mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 100,00mm |
| Gewicht verpakking | 146.00g |
| Verpakking Breedte | 100,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |