| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 7.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721244568 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 43.00mm |
| Buitendiameter | 11.03mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 102,00mm |
| Gewicht verpakking | 156.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |
| Diameter steel | 7.00 mm |