| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -20.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R100-SWF20068-2 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |