
€869.23
| Gewicht | 0.414 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 35.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | 10.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8300XX |
| Merk | Wiseco |