
€869.23
| Gewicht | 0.265 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 27.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 1.75mm |
| Volume koepel | 8.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8400XX |
| Merk | Wiseco |