
€869.23
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 84.00mm |
| Bore - Oversize | 2.00mm |
| Compression Height | 27.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 1.75mm |
| Dome Volume | 8.3cc |
| Piston Pin Diameter | 21.00mm |
| Ring Set Included | 8400XX |
| Brand | Wiseco |