| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 314deg |
| Duur Opname | 314deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3700-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.51mm |
| TDC inlaathoogte | 4.56mm |
| Timing Uitlaat | 81 – 53deg |
| Timing Inlaat | 53 – 81deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.81mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 12.86mm |
| Merk | Piper Cams |