| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1800-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.54mm |
| TDC inlaathoogte | 2.59mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 30deg |
| Timing Inlaat | 30 – 66deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |