| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2800-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.18mm |
| TDC inlaathoogte | 3.23mm |
| Timing Uitlaat | 74 – 42deg |
| Timing Inlaat | 42 – 74deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.28mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.33mm |
| Merk | Piper Cams |