| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.52mm |
| TDC inlaathoogte | 1.58mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 22deg |
| Timing Inlaat | 22 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.42mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.47mm |
| Merk | Piper Cams |