| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 99deg |
| Volledige inlaatlift | 99deg |
| Power Band | 2000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.03mm |
| TDC inlaathoogte | 4.91mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 49deg |
| Timing Inlaat | 53 – 71deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.68mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.70mm |
| Merk | Piper Cams |