| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 140deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.75mm |
| TDC inlaathoogte | 0.05mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 25deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.59mm |
| Merk | Piper Cams |