| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | N/A |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | N/A |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | 1.72mm |
| Timing Uitlaat | N/A |
| Timing Inlaat | 22 – 58deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | N/A |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.65mm |
| Merk | Piper Cams |