| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 292deg |
| Duur Opname | 292deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4200-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.24mm |
| TDC inlaathoogte | 4.29mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 42deg |
| Timing Inlaat | 42 – 70deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.16mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 12.21mm |
| Merk | Piper Cams |