| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige inlaatlift | 109deg |
| Power Band | 1800-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.25mm |
| TDC inlaathoogte | 1.30mm |
| Timing Uitlaat | 59 – 21deg |
| Timing Inlaat | 21 – 59deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.98mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 9.98mm |
| Merk | Piper Cams |