| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 64 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 64deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.1mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.10mm |
| Merk | Piper Cams |