| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 282deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 3800-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 64 – 24deg |
| Timing Inlaat | 31 – 71deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.69mm |
| Merk | Piper Cams |